فایل صوتی هیپنوتراپی کاهش وزن - گوش دهید و لاغر شوید

فایل صوتی هیپنوتراپی کاهش وزن - گوش دهید و لاغر شوید

چکیده :

تنها با گوش دادن به این فایل صوتی 60 دقیقه ای

به راحتی در مدار لاغری و تناسب اندام قرار بگیرید!

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

دوستان عزیز و همراهان گرامی DIETBAN.COM، سلام

  • چند بار در زندگی خود تصمیم به کاهش وزن گرفته اید، اما در عمل ناکام مانده اید؟ 
  • آیا فکر می کنید استعداد چاقی شما بالاست و به این راحتی ها هم نمی توانید وزن کم کنید؟
  • آیا به محض دیدن غذا، نمی توانید اشتهای خودتان رو کنترل کنید؟
  •  آیا نمی توانید یک رژیم غذایی را به اندازه ی کافی ادامه بدهید و به تدریج قوانین رژیم را می شکنید؟
  • آیا به محض کم کردن چند کیلو از وزنتان دوباره به عادت های بد غذایی خود بر می گردید؟
  • آیا روش های مختلف لاغری را آزموده اید ولی به نتایج دلخواهتان نرسیده اید؟

 

اگر در مسیر کاهش وزن راه های مختلفی رفته اید و ناکام مانده اید به جای درستی آمده اید.

آیا می دانستید مشکلات شما کاملاً ذهنی هستند؟

ناکامی های متعددی که در اجرای رژیم های مختلف، پرهیزهای غذایی و شیوه های متفاوت کاهش وزن نصیب شما شده است باور این که "من نمی توانم لاغر بشوم" را در ضمیر ناخودآگاهتان به تثبیت رسانده است. چنین افکار منفی با  تکرار مداوم ضمیر ناخودآگاهتان را برای چاق ماندن برنامه ریزی می کند و هر چقدر هم که تصمیمات قاطع و عادت های جدیدی در خودتان ایجاد کنید بدون آنکه خودتان متوجه باشید ضمیر ناخودآگاهتان همانند یک ترموستات، شما را به مکان اولتان بر می گرداند. این افکار منفی انگیزه ی شما را برای کاهش وزن به شدت کاهش می دهد و هیجاناتی چون ناراحتی و خوشحالی احساس گرسنگی شما را افزایش می دهد و اشتهای کاذب در شما ایجاد می کند.

 

شما باید از سه تکنیک طلائی زیر آگاه باشید تا بتوانید یکبار و برای همیشه لاغر بشوید و لاغر بمانید.

تکنیک اول: در دام گرسنگی عاطفی گرفتار نشوید

تکنیک دوم: به جای کنترل وزن، عواطف و احساسات خود را کنترل کنید

تکنیک سوم: برای رسیدن به وزن دلخواهتان عادت های خود را عوض کنید

 

قبل از شروع هر نوع شیوه ی تغذیه، لازم است که ضمیر ناخودآگاهتان را از نو برنامه ریزی کنید تا سه تکنیک طلایی ذکر شده، لازم الاجرا شوند!

"هیپنوتراپی بی کلام کاهش وزن " همچنان که از نامش پیداست ضمیر ناخودآگاه شما را به گونه ای برنامه ریزی می کند که شما را به خوردن مواد غذایی سالم و طبیعی تشویق می کند و با کاهش هیجانات منفی اشتهای کاذب شما را کور می کند و با رسیدن به آرامش ذهنی در خوردن خود محتاط شده و کنترل کاملی روی اشتهای خود خواهید داشت و بنابراین عادتهای غذایی بهتری خواهید داشت و به اندام بهتر و زیباتر دست خواهید یافت.

فراموش نکنید که هر فرایندی از ذهن آغاز شده و در ذهن نیز به پایان می رسد، ما با استفاده از تکنیک بیو مغناطیس برنامه ای قدرتمند برای شما آماده کرده ایم که ضمیر ناخودآگاه شما را برای کاهش وزن طبیعی و پایدار برنامه ریزی می کند و شما به راحتی و با کمترین تضاد ذهنی نسبت به کاهش وزن خود اقدام می کنید 

اکنون شما نیز می توانید از چربی های اضافه خود رها شوید و به تناسب اندام دلخواهتان برسید اما باید با استفاده از تکنیک بیو مغناطیس از شر افکار و هیجانات منفی خود رها شوید.

 

هیپنوتراپی بی کلام چیست، چگونه عمل می کند و چرا یکی از قدرتمند ترین روش های نفوذ به ضمیر ناخود آگاه می باشد؟

آیا تا به حال شده که رفتار، عادت، طرز فکر یا باور به خصوصی داشته باشید که دوست داشته باشید به راحتی و در کمترین زمان ممکن آن را تغییر دهید؟ این رفتار، باور، طرز فکر و ... می تواند هر موردی باشد که از آن لذت نمی برید ولی واقعا دوست دارید که این شرایط و حالت به خصوص را تغییر دهید.

فایل های صوتی هیپنوتراپی بی کلام تقریبا عملکردی مشابه فایل های خود هیپنوتیزم دارند که هر دو بر ناخودآگاه اثر می گذارند و با تلقیناتی که به ناخودآگاه دارند باعث ایجاد تغییرات مطلوب و پایدار در فردی که تمرینات هر دوره را دنبال می کند، می شوند، اما هر یک از این فایل ها به شیوه ای کاملا متفاوت به ناخودآگاه نفوذ کرده و تغییرات مطلوب را رقم می زنند.

فایل های خود هیپنوتیز با کلام هستند و فردی که تمرین را دنبال می کند ابتدا وارد حالت خلسه و آرامش عمیق ذهنی و جسمی شده و سپس تلقینات مورد نظر به صورت مستقیم به ناخودآگاه وی داده می شود و با استفاده از تکنیک های هیپنوتراپی و با تکرار جلسات، تلقینات در ناخودآگاه وی تثبیت می شود، اما فایل های الهام پنهان بی کلام هستند و تلقیناتی که قرار است به ناخودآگاه ارسال شود را در قالب نت ها و بیت های موسیقی به ضمیر ناخودآگاه می رساند، به عبارت دیگر در استفاده از فایل های الهام پنهان نیازی نیست که ابتدا وارد حالت خلسه شوید تا تلقینات به ضمیر ناخودآگاه وارد و در آن تثبیت شود، بلکه چون تلقینات به زبان نت ها و بیت های موسیقی طراحی، نوشته و اجرا شده، صرفا برای ضمیر ناخودآگاه قابل درک و تشخیص است و اطلاعات و تلقینات مطلوب، به راحتی در قالب زبان موسیقی به ضمیر ناخودآگاه تحویل داده می شود. بنابراین با تکرار گوش دادن به فایل های الهام پنهان به راحتی می توانید ذهن خود را با موردی که فایل برای آن طراحی شده، هم فرکانس و هم مدار کنید.

مزیتی که فایل های الهام پنهان نسبت به فایل های هیپنوتراپی دارند، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی نیز به این فایل ها گوش داده و عالی از تمرینات نتیجه بگیرید.

برای اینکه بتوانید از این فایل های قدرتمند نتیجه بگیرید، هیچ نیازی نیست که به پروسه ی بسیار پیچیده ای که در طراحی این نوع فایل ها دخیل است، آگاهی داشته باشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید.

 

امیدوارم که با خرید این محصول ارزشمند تغییرات شگرفی در عادت های بد غذایی خود ایجاد کنید و در مدار کاهش وزن قرار بگیرید هرچه بیشتر به این فایل گوش دهید تاثیر بیشتری خواهید گرفت ولی توصیه می کنم حداقل 6 هفته گوش دهید.

درپناه الله یکتا، شاد و پیروز و سلامت باشید

دوستدار شما-مسعود علی نژاد

 

خرید محصول فایل صوتی هیپنوتراپی کاهش وزن - گوش دهید و لاغر شوید

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


نظرات كاربران

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.