کتاب محبوب و بی نظیر


رژیم قلیایی


screen

دانلود نسخه رایگان

برای جوان نمردن اقدام کن!

اسیدی شدن چه بیماری هایی را به دنبال دارد؟

ریشه ی تمام بیماری ها یکی است و تنها یک بیماری وجود دارد و آن اسیدی شدن بدن است!


Resolving the issue with synchronization in old version

پیری زودرس

یکی از مستعدترین سلول ها برای جذب قندهای مازاد، کلاژن ها هستند که به وفور در بدن یافت می شوند و ماده اصلی تشکیل دهنده ی پوست و مفاصل می باشند. 40% چروکیدگی پوست صورت و سلولیت های بدن، ناشی از چسبندگی قند به کلاژن و از بین رفتن حالت الاستیکی پوست است. این واکنش همان گلیکاسیون نام دارد که یکی از دلایل اصلی پیری است. کلاژن بر اثر اسیدی شدن سخت شده و منجر به چین و چروک و خشکی پوست می شود تأثیر اسیدی شدن بر پیری پوست بسیار بیشتر از آن است که تصور می کنیم.

Look for the latest update in coming days

اضافه وزن

ارتباط بسیار نزدیکی بین اسیدی شدن و اضافه وزن وجود دارد. اگر بدنتان اسیدی است، هر چقدر هم که رژیم های لاغری بگیرید، بدن به صورت هوشمند مانع سوخت چربی ها می شود. بدن این کار را برای حفظ جان شما انجام می دهد. وجود تـوده ی چربی در بدن به این معنی است که چـربی، اسیدهای اضـافی را در خـود ذخیره کرده است تا آسیب کمتری به ارگانهای حیاتی بدن وارد شود. بدن برای اینکه از خودش محافظت کند از چربی ها برای انبار کردن اسیدهای معلق در خون استفاده می کند.

The meeting of developers of cross-platform apps

سرطان

هر بافت و مایعی که اسیدی است میزان اکسیژن موجود در آن پایین است. در بافت هایی که اکسیژن کافی وجود ندارد سلول ها قادر به تولید انرژی کافی نیستند زیرا سلول ها برای سوزاندن ماده ی غذایی و تبدیل آن به انرژی، به اکسیژن نیاز دارند. در اثر کمبود انرژی، سلول ها علاوه بر اینکه نمی توانند وظایف خود را به خوبی انجام دهند قادر به ترمیم و بازسازی خود و ترمیم DNA نیز نخواهند بود.سلول های سرطانی در محیط هایی که نمی توانند اکسیژن پیدا کنند، از طریق تخمیر شکر و تبدیل آن به انرژی رشد می کنند.

The meeting of developers of cross-platform apps

مقاومت به انسولین و دیابت

هر قفلی کلید مخصوص خود را دارد. انسولین کلید یکی از قفل هایی است که بر روی غشای سلول واقع شده است. انسولین با باز کردن قفل GLUT4 سبب انتقال گلوکز به درون سلول می شود. اگر انسولینی در کار نباشد، قفل GLUT4 نیز باز نشده و گلوکز وارد سلول نمی شود. با اسیدی شدن و سخت شدن غشای سلول، این قفل خراب می شود و انسولین نمی تواند آن را باز کند. در این مرحله است که مقاومت به انسولین در بدن رخ داده است و زمینه ی ایجاد بیماری دیابت فراهم شده است.

Resolving the issue with synchronization in old version

بیماری های قلبی و عروقی

سالهاست که برای درمان بیماری های قلبی و عروقی سعی شده است از میزان کلسترول خون کاسته شود اما عقلانی تر آن است که با استفاده از رژیم غذایی قلیایی، میزان پسماند های اسیدی خون کاهش یابد. غذاهـای حاوی کلستـرول، باعث سختـی عروق نمی شوند بلکه غذاهایی که بدن را اسیـدی می کنند عامل اصلی این بیماری هستند. حتی اگر هیچ نوع روغن و پروتئین حیوانی مصرف نکنید و فقط از کربوهیدرات تغذیه کنید باز هم به بیماری سختی عروق مبتلا خواهید شد.

Look for the latest update in coming days

پوکی استخوان

99 درصد کلسیم بدن در استخوان ها و مابقی در مایعات و سایر بافت ها ذخیره شده است. کلسیم موجود در خون برای خنثی سازی اسیدها استفاده می شود اما با افزایش بار اسیدی بدن، کلسیم موجود در خون کاهش می یابد و کلسیم مورد نیاز از استخوان ها به خصوص استخوان لگن، پاها و ستون فقرات و همچنین دندان ها استخراج شده و صرف خنثی سازی اسید ها می شود. به همین دلیل با گذشت زمان از تراکم این استخوان ها کاسته شده و پوکی استخوان ایجاد می شود.

بزرگان چه می گویند؟


دکتر رابرت اويانگ

اين رژيم تمرکز و وضوح ذهنی شما را بالاتر می برد، چربی های اضافی بدنتان را آب می کند، پوستتان را شفاف تر و قدرت بينايی تان را بهتر می کند

نويسنده کتاب معجزه ي PH

دکتر چورحولو

بيماری يا سلامتی از سطح سلول آغاز می شود، رژيم غذايی قليايی، رژيمی است که سلامتی بدن را در سطح سلول تضمين می کند.

نويسنده کتاب رژيم قليايي

آنتوني رابينز

بدن قليايی شده، زندگی سالم تر، انرژی و طول عمر بيشتر را در پی خواهد داشت، تعادل PH بدن يک عامل تعيين کننده در سلامت جسمی ماست.

نويسنده کتاب غول درون

رژیم قلیایی چه فوایدی برایم خواهد داشت؟


screen
 • تناسب اندام

  چربي هاي شکم، پهلوها، بازوها و پشت پايتان آب خواهد شد و به اندامی زیباتر دست خواهيد يافت

 • تقویت حافظه

  قدرت تمرکز و وضوح ذهنی شما افزایش خواهد یافت و ارتباط الکتریکی بین سلول های مغزتان بهتر خواهد شد

 • انرژی فراوان

  در کمتر از سه روز به انرژي دوران کودکي دست مي يابيد و خستگي مزمن هميشگي را نخواهيد داشت

 • کاهش وزن

  در کمتر از 28 روز حداقل 7 کيلو لاغرتر خواهيد شد و سبک تر و چالاک تر خواهيد شد پس خود را آماده کنید

 • جوانی و زیبایی

  پوستی شفاف تر، موهایی پرپشت تر خواهید داشت و 10 سال جوان تر به نظر خواهید رسید پس برای زیبایی خود را آماده کنید

 • درمان بیماری ها

  از آنجا که ریشه ی تمام بیماری ها اسیدی شدن بدن است با قلیایی شدن تمام بیماری هایتان خنثی خواهد شد

 • کار ما چیست؟

  دایت بان دات کام یک سایت آموزش محور است که در سال 95 توسط مسعود علی نژاد، پژوهشگر و مترجم کتاب "رژیم قلیایی" تاسیس گردید. این سایت با اصلاح تغذیه ی مردم سعی در پیشگیری از بروز چاقی و سایر بیماری های مزمن دارد و با تاکید بر سبک زندگی قلیایی ریشه ی بیماری ها را می خشکاند.

 • با ما همراه شوید

  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید یا از روش های زیر با ما در ارتباط باشید.

  Mobile: +989144513325
  Telegram ID: MasoudAlinazhad
  Email: masoud.alinazhad@gmail.com