درباره ی ما

درباره ی ما

چکیده :

دایت بان دات کام یک سایت فروشگاهی آموزش محور است که در سال 95 توسط مسعود علی نژاد  مترجم کتاب "رژیم قلیایی" تاسیس گردید و با آموزش و اصلاح تغذیه ی مردم سعی در پیشگیری از بروز چاقی و سایر بیماری های مزمن و خطرناک دارد و با تاکید بر سبک زندگی قلیایی ریشه ی بیماری ها را می خشکاند

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

       

 

دایت بان دات کام یک سایت فروشگاهی آموزش محور است که در سال 95 توسط مسعود علی نژاد  مترجم کتاب "رژیم قلیایی" تاسیس گردید و با آموزش و اصلاح تغذیه ی مردم سعی در پیشگیری از بروز چاقی و سایر بیماری های مزمن و خطرناک دارد و با تاکید بر سبک زندگی قلیایی ریشه ی بیماری ها را می خشکاند. دایت بان دات کام آموزش های خود را در قالب کتاب چاپی، مقاله و فرمت های دانلودی تهیه و بر روی سایت منتشر کرده است تا علاقه مندان با استفاده ی از آموزش های مربوطه بتوانند به سلامتی و تناسب اندام مورد نظر خود دست یابند. موسس سایت که زمانی از چاقی و بیماری های مختلف رنج می برد داستان زندگی خود را چنین شرح می دهد.

سال ها پیش از بیماری های مختلفی رنج می بردم و با مراجعه به پزشکان مختلف سعی در درمان آن ها داشتم، غافل از اینکه تنها علائم بیماری ام کم رنگ تر می شد و خود بیماری هم چنان پا برجا می ماند. اولین تلاش آگاهانه برای درمان بیماری ام به دوران نوجوانی ام باز می گردد که صورتم پر از جوش های وحشتناکی شده بود و اعتماد به نفسم را از دست داده بودم، خاطرم است که چندین دفترچه درمانی را برای درمان این جوش های زشت تمام کردم و چندین سال گذشت و من باز هم درمان نشدم.

پاهای من همیشه سرد بود و در خانه و حتی در مهمانی ها حتماً باید پتویی روی پاهایم می انداختم تا درد شدیدش آرام گیرد. از اضافه وزن و اندام زشتی که داشتم خجالت می کشیدم، دندان هایم رنگ سفیدی به خود ندیده بود و بوی بد دهانم اطرافیانم را اذیت می کرد. درد و سوزش معده، بسیار آزارم می داد و همیشه نفخ و دل پیچه و یبوست داشتم. بیماری واریکوسل داشتم و حتماً باید جراحی می شدم. در قسمت هایی از بدنم خارش شدیدی داشتم و همه ی این بیماری های جسمی باعث شده بود از نظر روحی نیز آسیب ببینم و دچار بیماری اضطراب فراگیر شوم، تپش قلب و تکرر ادرار، امانم را بریده بود و شب ها تا صبح نمی توانستم بخوابم، رنگ پریده و خسته و منزوی شده بودم.

تا اینکه یک سخنرانی در زمینه ی تغذیه به دستم رسید، با دقت به آن گوش دادم و تازه فهمیدم که تغذیه چه تاثیری در بیماری و سلامتی انسان ها دارد. کم کم عادت های غذایی خودم را تغییر دادم و آثار شگرف آن را مشاهده کردم. این موضـوع علتـی شد تا مطالعات خودم را در این زمینـه بیشتر کنم و با مطالعه کتاب های متعدد، شرکت در دوره ی طب سنتی، آشنایی با گیاهان دارویی، غذا درمانی، طب اسلامی، خام گیاه خواری و... اطلاعات بسیار جامع و کاملی در این خصوص به دست آوردم. با مطالعه و انجام رژیم های غذایی مختلف و مفید مانند خام گیاه خواری و تغذیه ی طبیعی متوجه این موضوع شدم که این رژیم ها در حقیقت، با قلیایی کردن بدن به درمان بیماری ها کمک می کنند. من با خام گیاه خوار شدن، قلیایی می شدم اما این شیوه ی تغذیه واقعاً سخت و طاقت فرسا بود و من همیشه چشمانم دنبال غذا بود و همیشه احساس گرسنگی می کردم و در سلسله مراتب نیازهای انسان در قسمت خوراک گیر کرده بودم و نمی توانستم به سایر نیاز هایم بپردازم.

تا اینکه با رژیم غذایی قلیایی آشنا شدم و فهمیدم که ریشه ی همه ی بیماری ها یکی است و به تعبیری دیگر تنها یک بیماری وجود دارد و آن اسیدی شدن است. من این رژیم را امتحان کردم چون اسیدی شده بودم. نمی تونستم باور کنم که بدنم چقـدر دارد تغییـر می کند، چربـی های بدنـم آب می شد و من احساس فوق العاده ای داشتم، پر از انرژی بودم، هفت کیلو سبک تر شده بودم و درد و رنج من به طور کامل ناپدید شده بود. دیدن نتایج فوق العاده به من انگیزه می داد، بنابراین من با رژیم غذایی قلیایی ماندم و تغییرات کوچکی در سبک زندگی خودم ایجاد کردم، من فقط غذاهای قلیایی بیشتری به رژیم ام اضافـه کردم با این حال احساسم هر روز بهتـر و بهتـر می شد و بیماری هایـم یکی پس از دیگـری درمان می شد. از طرفی، مجبور به شمارش کالری، کربوهیدرات، چربی، پروتئین و یا هر چیزی شبیه به آن نبودم. بنابرایـن حق انتخاب داشتـم و غذا خوردن برایم واقعا آسان و لذت بخـش بود. آنچـه من را به این رژیـم علاقه مند می کرد این بود که من هنوز هم می توانستم کربوهیدرات، ماهی، گوشت، و دیگر مواد غذایی را بخورم و مجبور نبودم به یک گیاه خوار صرف تبدیل شوم و خود را از لذت خوردن گوشت محروم کنم.

بنابراین دانش خودم را در این خصوص بالاتر بردم و کتاب های مفید زیادی در رابطه با رژیم قلیایی مطالعه کردم و به جرات می توانم بگویم کتاب "رژیم قلیایی" خانم دکتر عایشه گل چوروحلو را بسیار مفید و کامل دانستم و تصمیم گرفتم این کتاب، که تمامی فعالیت های بدن را در سطح سلولی بررسی می کند و بسیار آگاهی دهنده است را ترجمه کنم. امید است با به کارگیری دستورات کتاب، تاثیرات شگرف آن را در زندگی خود مشاهده کنید و من تضمین می کنم، راز رهایی از همه ی بیماری ها، همان قلیایی شدن است و بس.

فراموش نکنیم که "ریشه ی تمام بیماری ها یکی است و تنها یک بیماری وجود دارد و آن اسیدی شدن بدن است"

 

                                                                                              

                دکتر عایشه گل چوروحلو                   کتاب اصلی رژیم قلیای           کتاب ترجمه شده رژیم قلیایی                      مسعود علی نژاد

نظرات كاربران

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.